O Klubie


„Zebra Off – Road Klub Sochaczew” to zrzeszenie miłośników pojazdów terenowych: samochodów, quadów, motocykli i wszystkich pojazdów, które w terenie czują się jak ryba w wodzie, a których nazw nigdy nikt nie pozna.

Sochaczewscy „zebrowcy” to i wieloletni zawodnicy off-roadowi, i początkujący w tym sporcie, i osoby, które autami terenowymi nie jeżdżą, a bez pomocy których nie odbyło by się żadne spotkanie terenowe. Mamy też twardą grupę kibiców, którzy pojadą za nami w najdalsze zakątki Polski, żeby tylko móc dopingować i pomagać dobrym słowem i, niejednokrotnie, dobrym uczynkiem.

Aktywność klubu przejawia się przez cały rok. Od wczesnych dni wiosny, aż po najpóźniejsze dni jesieni, uczestniczymy w rajdach terenowych organizowanych przez podobne do naszego kluby na terenie całej Polski, a także poza nią. A i w najbliższej okolicy Sochaczewa, to my staramy się znaleźć ciekawą zabawę dla nas i naszych przyjaciół w off-roadzie. Zimą bawimy się nadal w terenie – na kuligach, przy ognisku, w dobrym towarzystwie.

Telewizorom w niedzielne dni, leniuchowaniu i ciepłym kocykom mówimy stanowcze NIE!